Tergan Deri Kusurlu Ayakkabı Sattı.

Cem Nazmi T. |

Aralık 20013 ayında Adana Real AVM de bulunan Tergan ayakkabı mağazasından 2 erkek ve 1 çocuk botu aldım 500 TL'den Fazla ücret ödedim erkek ayakkabısından bir tanesinin sol teki ayağımı çok kötü şekilde vurduğundan dolayı (yürümek çok zor) mağazaya baş vurdum alıp kalıba koydular sağolsunlar. Sol ayakkabı yarım numara büyüdü fakat sorun giderilmedi.

Tekrar götürdüğümde bu sefer merkeze göndereceğiz dediler. Bir hafta kadar sonra 28/01/2014 tarihinde arayıp ayakkabı ile ilgili hiç bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ayakkabının değeri indirimsiz olarak 399 TL'dir.. O kadar parayı alıp üstelik kusurlu ayakkabıyı satıyorlar. Alın giyin diyorum olmazmış.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem Nazmi T.
  29 Ocak
  16:09

  Sattığınız Ürünün kusurlu olduğunu gayet iyi biliyorsunuz.Bu süreçte artık tüketici mahkemesi başta olmak kaydıyla hukuki süreci başlatacağım ayakkabı tarafınızdan bir 10 dakika giyilse gerçek anlaşılacak ama zaten siz biliyorsunuzdur malınızı....

 • 29 Ocak
  15:50

  Sayın yetkili
  Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki üründe tarafımızca bir üretim hatası görülmemiştir. Herhangi bir üretim hatası görülmediğinden ürünün değişim ya da iade işlemi mümkün değildir.
  Bilgilerinize
  Saygılarımızla