05 Eylül 2013

Tergan Deri Koyu Renkte Boyayıp Göndermişler!

Tergan Deri'den yazlık mavi renkli ayakkabı aldım ve iki ay içerisinde çok olmamakla birlikte 8- 10 sefer giydim. Ama ayakkabının pantolonun paçasının kapatmadığı kısımlarda güneşten dolayı grileşmeye benzer renk değişimi oldu yani karardı.

Bende mağazaya uğradım fabrikaya göndeririz dediler ve gönderdiler. Ayakkabıyı iki gün önce aldım fakat hiç memnun kalmadım. Çünkü koyu lacivert renge boyamış ve tamir ettik diye göndermişler. Keşke arayıp bir sorsalardı yada kullanıcı hatası deyip gönderselerdi. Daha iyi olurdu. Çünkü hata 2 olmuş. Ne yapmam gerektiğini size sormak istedim.

Faruk 99 Okunma

Cevaplar

  • Faruk24 Eylül 2013

    İLGİLİNİN DİKKATİNE ! Ürünü deri yapısına uygun olarak boyamış olabilirsiniz ama rengine asla... Çünkü tatlı albenili mavi bir rengi vardı ,boyandıktan sonra ise itici koyu lacivert bir renge sahip olmuş. Ürünü aldım 15 gün arabamın bagajında gezdi eve bile çıkarmak istemedim.sizler tenezzül edip şikayetime cevap vermeyince de fabrikaya tekrar gönderilmek üzere ilgili mağazanıza bıraktım. TEŞEKKÜRLER.

  • Tergan Deri Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili oarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımızca ürün deri yapısına ve rengine uygun olarak tadilat edilmiştir. Bilgilerinize Saygılarımızla

  • Faruk09 Eylül 2013

    En az20 ayakkabı aldım hiç bir şikayetim olmadı ama bu ayakkabıdaki çözümdende hiçmemnun kalmadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön