06 Mayıs 2015

Tergan Deri Kent Plaza Mağazasının Tutumu.

Ankara ödemeli Konya net tarih teslim sözü aldığım cüzdanın gecikmesinden dolayı mağazanın tavrı aynen şuydu:" Bize ne kardeşim. Teslim sözünü sana Ankara verdi. Bizimle akalası yok. Sorun senin sorunun". Bu ciddiyetsizliğe şöyle cevap verdim "Akşam geldiğimde o cüzdanı alamazsam tatsızlık çıkar. " Gün içerisinde cüzdan geldi, sorun ortadan kalktı.

Mağazaya gittiğimde arkadan mağaza müdürü çağrıldı ve ilk cümle aynen şu "tatsızlık demişsiniz, ne tarz bir tatsızlık". Mağaza müdürü sandığım, sarışın top sakallı genç çok kaba olan bir beydir. Eğer ben olgun davranmasaydım olay cidden büyüyebilirdi. Bu tavrı beni Tergan Deri markasından soğutmuştur.

Abbas 366 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Sayın yetkili; sikayetvar.com aracılığı ile belirtilmiş şikayet yazısına istinaden şikayet, ilgili yöneticilerimiz ve İnsan Kaynakları müdürlüğümüzce paylaşılmıştır. Yapılan işlemler sonucunda personel hakkında gerekli uyarıların yapıldığını bilinmesini isteriz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön