27 Şubat 2013

Tergan Deri Kemerde Çatlama Oldu!

27/12/2012 de Pendik Viaport'tan almış olduğum kemerde 1,5 ay sonra çatlama ve kopma meydana geldi. Değişim için kemeri satın almış olduğum şubeye 11/02/2013 tarihinde götürdüğümde bana bu kemerin kendilerine ait olmadığını belirterek işlem yapamayacaklarını belirttiler.

Nedeni bu fatura kesilirken E.K. tarafından farklı bir kod kullanılarak çıkışının yapılmış olduğu ve zaten kendilerine ait böyle bir kemer bulunmadığını belirttiler.İade işlemi için kemeri teslim alan Mağaza Müdürü kendilerine ait olmayan ürünlerinde satışlarının yapıldığını belirtmişti. Şu anda sattıkları ürünün sorumluluklarını kabullenmeyip tarafıma iade yada değişim işlemi uygulamıyorlar.

Dilek 90 Okunma

Cevaplar

  • Dilek26 Mart 2013

    Merhabalar, Fatura ile ürün arasındaki fark faturayı kesen elemanınız ile ilgilidir. Ayrıca üründe çatlamalar mevcut. Bu nedenle ürünün iade alınması yada değiştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca sürekli ilgili ürünün size ait olmadığını belirttiğiniz halde nasıl oluyorda ürüne tadilat işlemi yaptığınızı anlamış değilim!!! O ürünü de size bırakıyorum güle güle kullanınız.

  • Tergan Deri Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın yetkili Musterimizin ürünü merkezimize ulaşmış bulunup, getirdiği ürünle faturasindaki ürün arasında farklılık vardır.Üründe üretim ya da mataryel kaynaklı bir sorun tespit edilmediğinden ürüne gerekli tadilat işlermleri yapılmıstır.Ürün magazadadir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön