21 Haziran 2013

Tergan Deri Defolu Ürünü Almıyor!

3 ayakkabı, 2 bot olmak üzere 5 çift ayakkabı aldık. Aldığım ayakkabı defolu olmasına rağmen ürünü almamak için elinden geleni yapıyorlar, ordan oraya yönlendirip her seferinde yok toplantıdayız yok telefona çıkmayarak dinlenmedim. Sonrasında kendi personelleri bile defolu olduğunu kendi ağzıyla söylerken, İstanbul' a yollayınca bunda bir sorun yok diyerek geri yolladılar.

Şikayet edeceğim diyorum git nereye şikayet edersen et diyorlar. Değişim dahil olmak üzere hiç bir işlem yapmıyorlar. Üstelik saatlerce telefonla uğraşıyorum nasıl bir firma anlamıyorum. Bir daha tercih etmeyeceğim asla ve asla. Sattığı malın arkasında durmayan nasıl olsa sattım gerisi beni bağlamaz mantığıyla iş yapan bir firma.

Sevim 86 Okunma

Cevaplar

  • Sevim 20 Temmuz 2013

    Siz mi? ayakkabıyı kullandınızda kullanım diyorsunuz? iki gün uçak yolculuğunda giyilen..Asla markanızın yanında dahi geçmiyoruz..Giden 182 para hiç önemli değil siz kaybettirdiğiniz itibarınızın bedeli kaç para merak ediyorum..Çizme ve bot alışverişide yapmıştım yazık kullanıcı hatası olsa onlar da ha çok kullanılyorken onlarda olmadı..

  • Tergan Deri Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak öncelikle belirtmek isteriz ki ürün tarafımıza 2 kez gönderilmiş ve 2 kez inceleme aşamasından geçmiştir. Üründe üretim ya da malzeme kaynaklı herhangi bir sorun görülmemiştir. Üründe oluşan sorunun kullanım kaynaklı olduğu görülmüştür. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön