24 Şubat 2016

Tergan Deri Defolu Ürün Satıyor!

Tergan Deri'nin internet mağazasından aldığım ürünü 2 defa defolu geldi. Bu mağazadan kardeşim de ayakkabı satın aldı ona da defolu ürün gönderdiler. Değişim işlemi yapıldıktan sonra da farklı bir ürün gönderdiler. Sürekli değişim işlemleriyle uğraşacak kadar vaktimiz olmadığı için sonunda pes ettik ve defolu ürünlerini kullanmaya karar verdik.

Kendilerine bu sorunu bildirdiğimiz halde kesinlikle defolu ürün satmadıklarını söylüyorlar ama bu kadar değişime rağmen hala defolu ürün geliyorsa demek ki resmen bütün ürünleri defolu. Ayrıca çağrı merkezi dedikleri yerde sizi karşılayan personeli oldukça tecrübesiz, saygısız ve zaten yardımcı olamıyor.

Meral 164 Okunma

Cevaplar

  • Meral24 Şubat 2016

    Tamam değişim yapalım diyorsunuz ama; -Değişim yapıp tekrar göndereceğiniz ürün yine defolu gelecek bundan artık eminiz. -Bu değişim süreciyle alakalı zamanımızı gereksiz yere harcıyorsunuz, bu değişim işlemleriyle bizi gerçekten oyalıyor ve zamanımızı çalışyorsunuz ve tabi moralimizi de bozuyorsunuz. -Severek aldığımız ürünlerden ve markanızdan soğutuyorsunuz. Sizin değişim ya da iade alalım diyerek arkasında durduğunuzu sandığınız ürün ile ilgili müşterilerinize bunları yaşatıyorsunuz.

  • Tergan Deri Temsilcisi24 Şubat 2016

    Merhaba, Meral Orhan, İade ve değişim şartlarımız kullanılmamış ürünler de 15 gündür. Farklı talepleriniz ile ilgili [email protected] adresimizle iletişime geçebilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön