Tergan Deri Çorapla Giyilmesi Gereken Hakiki Deri Sandalet...

Yeter S. |

2013 yılında Tergan Deri firmasından aldığım ürün ve 2 senedir toplamda 5 defa giye bildiğim, her giydiğimde fotoğraftaki sonuçla karşılaştığım ayakkabım. Ayakkabıyı 2014 yılında natavega şubesine bıraktım.

Firmanın bana vermiş olduğu cevap mektubu ekte bulunmaktadır. Bu sandaleti nasıl bir çorapla giymeliyim? Soket mi, ince çorap mı? Ayakkabıyı giyemediğime mi, verdikleri cevaba mı, yoksa ayakkabıyı giydiğimde fotoğraftaki hale gelen ayaklarıma mı üzüleyim! Konuyla ilgili cevabınızı merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeter S.
  24 Ağustos
  22:40

  Sandaleti corapla mi giyeyim? Ayagimdaki ter bezlerini operasyonla mi aldirayim? Dikkatli giymekten kastinizi biraz daha acarsaniz sevinirim. Zira bildigim kadariyla sandalet corapsiz giyiliyor!

 • 12 Ağustos
  11:33

  Sayın Müşterimiz;

  Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal, kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir.
  Bu tip doğal ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir.

  Başvurunuza konu olan sorunun, üretim aşaması ve/veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir.


  Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

  Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi musterihizmetleri@tergan.com.tr adresimize yazılı olarak gönderebilirsiniz.  TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI