25 Mart 2015

Tergan Deri Ayıplı Ürünü Üç Hafta Alıkoyup, Kutusuna Bir Mektup İliştirip Öylece İade Eden Marka!

Marmara Forum'da Tergan Deri'dan 29.12.2014' te aldığım süet botlar iki kez giyme girişiminde bulunduğumda ayağımın arka tarafında, aynı noktada derince yaraya sebep olmaktadır. Ürünün hatasının düzeltilmesi talebiyle 28.02.2015 'te mağazaya götürdüğümde, ürünü fabrikaya göndermeleri gerektiğini ve iki hafta içinde aranacağımı söylediler fakat neredeyse bir ay geçtiği halde kimse aramadı.

Bugün mağazaya gittiğimde kutusundan hiç çıkmamış botlarımı üzerinde bir mektupla iade ettiler. Değişim ya da iade talep etmediğim halde bunların mümkün olmadığını açıklamakla yetinen marka, ürününe o kadar güvenmiş ki kalıba koymaya bile gerek görmemiş; Sorunu benim sağ ayağımda bulmuştur. Tebrikler Tergan!

Halil 516 Okunma

Cevaplar

  • Halil07 Nisan 2015

    Ürününüzün ayıplı olduğunu ya da iade veya değişim talep ettiğimi söylemedim. Daha önce de bir çok kez deri ayakkabı sahibi oldum. Sizden beklediğim direkt savunmaya geçmek ya da müşterinizi cahil yerine koymak yerine, işinizi öğretmek gibi olmasın ama; ayakkabının topuk kısmını içeriden destekleyerek yükseltmeniz ya da kalıba koymanız ya da topuğunun arka kımındaki deriyi yumuşatmanız gibi küçük bir müdahaleydi. Tergan Deri gibi bir kuruluşun bu denli kibirli tutumundan rahatsız oldum ve artık müşteriniz olmadığımı belirtmek isterim.

  • Tergan Deri Temsilcisi30 Mart 2015

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün merkezimize ulaşmış ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun, hata tespit edilmemiştir. Bu durum müşterimizin ismine yazılan ürün raporunda ifade edilmiştir. Faturalarımızın arka bölümünde bulunan kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi ürün ayağa uyum sağlayıncaya kadar vurabilir ya da sıkabilir. Bunun doğrultusunda ayakta yara yapabilir ve ayağı rahatsız edebilir. Naturel deri olan ürünlerin kullanılmadan önce birkaç saat ev ortamında denenmesi gerekmektedir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön