30 Aralık 2015

Tergan Deri Ayıplı Mal Satılıp Değişim Yapılmıyor!

05.11.2015 tarihinde Ankara mağazalarından aldığım botu, Ankara'da havaların soğuduğu ilk gün olan 21.11.2015 tarihinde giydiğimde, sol tekin üst-burun kısmında minik bir baloncuk gördüm. Ankamall mağazalarına başvurduğum da ürünü göndereceklerini belirtip 1244 no. ile teslim aldılar. Bir ay sonra 23.12.2015 tarihinde Ankamall mağazasını aradığımda kullanıcı hatası, kimyasal madde sürülmüş denilerek iftira ve ithamda bulunur şekilde ürüne işlem yapmayacaklarını belirttiler. Şikayetim üründeki kusurun giderilmesi, yahut değişim yapılarak mağduriyetime son verilmesidir. Liyakat ve ciddiyet konusunda ciddi sıkıntıları olan firmanın sahiplerinin konuya hassasiyet göstermelerini bekliyorum.

Mustafa 450 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa06 Ocak 2016

    Lütfedip nihayet cevap tenezzül buyurmuşlar. Kış bitti zaten, artık değiştirme işi bende. İlk iş olarak da hataen alışveriş yaptığım sizin gibi liyakati, kerameti şüpheli firmalarla alışverişi değiştirmek olacak. Bir de gerçekten merak ettim hiç değişim yaptığınız ürün oldu mu? Haşa huzurdan, ürünleriniz sanki Hak yapısı ki hiç kusur ve kabahatleri olmuyor. Aynen böyle devam ediniz.

  • Tergan Deri Temsilcisi06 Ocak 2016

    Merhaba Mustafa Koçak, Konu ile ilgili olarak üzülerek belirtiriz ki ürününüz ile ilgili bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Değişim ya da iade işlemlerimizi üretim kaynaklı sorunlarda gerçekleştirmekteyiz. Sizin ürününüz ile ilgili maalesef değişim ya da iade işlemi mümkün değildir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön