Tergan Deri Ayakkabının Su Alması!

Cemile K. |

Mart 2012 ayında Tergan /Ankara (Ankamall) ayakkabı mağazasında Camel marka aldığım erkek botları Mart-Nisan 2013 arası su aldı. Her iki ayakkabının tabanlarının birkaç yerinde derin kırıklar oluşmuştu. Tergan'a değiştirme ya da tamirat için başvurdum. Tergan A. Ş. /İstanbul' dan gelen raporda üretim hatası olmadığı, değişim-iade ya da tadilat olamayacağı yazılıp, gönderilmiş.

Şimdi; alınan botun 2012' den 2 ay, 2013' den 3-4 ay toplam 6 ay içinde 15 defa - 1 ay hadi 2 ay olsun giyildiği farzedilirse, en ünlü ayakkabılar içinde bulunan Camel marka ayakkabı nasıl oluyor da bu kadar çok çabuk eskiyor. Ayrıca Tergan gibi büyük bir mağaza malı sattıktan sonra böyle bir hizmet anlayışına sahiptir.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemile K.
  19 Temmuz
  17:05

  Sayın yetkili
  Misyonunuz ürünün kalite odaklı satışı ise, her ürün su alır sloganınızı da eklemenizi rica ederim. Evet su almıştır ama ürününüzün tabanlarında birkaç yerden kırıklar, yarılmalar vardır tabi ki su alması doğaldır. Sizin kullanma talimatınıza "lütfen aldığınız ayakkabılarınızı yere basmayın" diye bir ibare de eklense daha iyi olur. Hizmet anlayışınızı kutluyorum.

 • 21 Haziran
  16:01

  Sayın yetkili
  Konu ile ilgili olarak ürünün su alma durumu bir üretim hatası olarak görülmemktedir. Ürünün üzerinde su geçirmez etiketi olmadığı sürece her ürün su alabilir ve deforme olabilir..
  Ayrıca belirtmek isteriz ki bu tip durumların yaşanabileceği faturalarımızın arka bölümünde bulunan KULLANIM TALİMATI 'n da ifade edilmektedir.
  Bilgilerinize
  Saygılarımızla