12 Mart 2016

Tergan Deri Ayakkabıda Boya Kusması!

Yedek olması için Tergan Deri'dan deri ayakkabı aldım. Bu kış 2 ay aralıklı olarak kullandım. Kış ayında ayakkabılar çabuk kirlendiğinden sık sık bakımını yaptım. Fakat kullanmam esnasında ayakkabının içe basan kısımlarında ve bazı yerlerde boyada kusma veya çatlamalar gibi kötü görüntülü bozulmalar meydana geldi.

Tergan Deri müşteri hizmetlerini aradım ve görevli bayan ayakkabıları ürün inceleme birimine gönderilmesi için mağazaya yönlendirdi. Mağazaya gittim ve talebimi ilettim. Mağazada ki yetkililer ürünü görünce ya 'tekrar boyanır ya da değiştirilir' dediler. Yaklaşık 1 hafta içinde ayakkabılarım hiçbir işlem görmeden geldi ve tarafımdan teslim alındı. Test raporunda özetle; hassas ve özenli kullanılmaması ve kullanım koşullarına uyulmadığı gerekçe gösterilmiş. Fakat ben bu ayakkabıların iç kısmı ile futbol topu ile plase yapmadım. Sadece yürüdüm ve araba kullandım. Müşteriye güven yok.

Erol 320 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimiz Erol Ciba, Başvurunuz satış sonrası hizmet servisi tarafından incelenmiş ve inceleme sonucunda başvurunuza konu olan sorun ile ilgili gerekli test raporu gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön