27 Şubat 2016

Tergan Deri Ayakkabı Kokutması....

Bundan birkaç ay önce Mersin Forum şubesinden Tergan Deri marka iki adet ayakkabı aldım. 300 küsur TL para vererek aldığım ayakkabının bir tanesini daha 3. giyişimde kötü derece koku yaptığını fark ettim ve geri götürdüm, ayakkabımı alıp fabrikaya göndereceklerini ve sonucunu bana bildirileceğini söylediler aradan zaman geçtikten sonra ayakkabı için aradılar ve bana ayakkabıda hiçbir problem olmadığını güya rapor (basit bir kağıt) şeklinde bildirdiler... Neyse dedim biraz daha giyeyim bu süre içerisinde ayaklarımdan rahatsız oldun doktora gittiğimde Dr. Bey ayak kokusundan ayağımı muayene edemedi ve bunun sorumlusun Tergan Deri firması olduğunu söyledim. Kendi yöntemlerimle vanilya belki koku alır diye denedim ama her defasında herkese karşı mağdur oldum. Asgari ücretle çalışan bizler akşama kadar ayakta duruyoruz diye kaliteli, müşteri memnuniyetli ayakkabı alalım diyoruz mağdur oluyoruz.

Zeynep 154 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 09 Nisan 2016

    "fizyolojik yapısına bağlı olarak ürünün ter yaptığı ve bu doğrultuda koku yapmaya neden olduğu gözlemlenmiştir. " diye bir rapor vermişsiniz pardon da bu ürüne böyle bir rapor verilmiş öyleyse benden kaynaklanan bir hata da değil, yanlarında sökülmelerde meydana gelen ürünü ikinci kez gönderdiğimde yine aynı raporla karşılatım kaldı ki bu üründen başka şikayet geliyor mu dediğimde ewet dediler. O ürün şuanda Forum Mersin şubesinde gidipte almayacağım çünkü kullanamıyorum buyurun ürün firmanın olsun güle güle kullansınlar.

  • Tergan Deri Temsilcisi02 Mart 2016

    Merhaba, Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün merkezimize ulaşmış ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun, hata tespit edilmemiştir. Kullanılan ürün natürel derinin karakteristik özellikleri ile birlikte kullanıma, mevsimsel koşullara ve ayağın fizyolojik yapısına bağlı olarak ürünün ter yaptığı ve bu doğrultuda koku yapmaya neden olduğu gözlemlenmiştir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön