18 Nisan 2013

Tergan Deri Askı Kayışı!

Ankamall tergandan yeni bir çanta aldık. Bu esnada 1 yıl önce aldığımız tergan çantamızda meydana gelen deformasyonları gösterdik. Çantanın omuz askı kayış kulplarında ve el taşıma kayışlarında bozulmalar vardı. Hemen onarıma gönderelim dediler. Onarımdan omuz askı kayışı olmadan geldi.

Mağaza bize "üzerinde omuz askı kayışı olsa gelirdi, hem omuz askı kayışları bu modellerde deri üretilmez" cvb verdi. Bize "yanlış söylüyormuşuz" muamelesi yaptılar. Israr üzerine pc'den açıp ürünlere bakıp, "olabilirmiş" dediler. Sanki hakkımız olmayan bir şeyi istiyormuşuz gibi davrandılar. "Size söz getirteceğiz" dediler. Uzun bir zaman sonra sorduğumuzda ise size deri kayış olmadığını söylemiştik dediler.

Erol 79 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Öncelikle belirtmek isteriz ki geçmiş sezonlarımıza ait üretmiş olduğumuz ürünlerin maalesef yedek parçaları bulunmamaktadır.Fakat ürünün deri yapısı ve rengine uygun farklı bir askı yapılabilirm Müşterimizin 444 8 846 numaramızla Müşteri ilişkileri'ne ulaşması durumunda kendisine yardımcı olunacaktır. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön