22 Nisan 2015

Tergan Deri 3 Ay Önce Aldığım Botu Kullanım Hatası Deyip Değişim Yapmadı.

20 /12/2014 tarihinde eşime Tergan Deri Starcity şubesinden 1'i bot diğeri de normal ayakkabı olmak üzere 2 çift ürün eşime satın aldım. 2015 Mart ayında bot ürününün sağ tarafında yırtılma olduğunu fark ettik. Değişim talep ettik, kullanıcı hatası olduğunu belirttiler. Şimdi soruyorum botu nasıl kullanmamız gerekiyor.

Üç ay gibi kısa bir zamanda ürün nasıl deforme olur. Ürünlerinin arkasında hiç durmadılar. Ben oradan başka ayakkabılar ve cüzdan da almıştım. Bu kadar büyük bir firmaya hiç yakışmıyor. Henüz daha taksiti bile bitmedi. Bu konuda mağduriyetimizin acil giderilmesini talep ediyorum. Telefonla ulaştım hiçbir detay alamadım.

Hüseyin 415 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin28 Nisan 2015

    Bilir kişi konusunda cevap henüz alamadım. Güvenmiyor musunuz ürününüze.

  • Hüseyin27 Nisan 2015

    Dikkat ettiğim kadarıyla tüm cevaplarınız Bilgisayar diliyle konuşursak, kopyala yapıştır. Genel bir hassasiyet durumu yok. Anlaşıldığı üzere bu konu bizde kalacak ve değişim yapılmayacak. Ben şunu teklif ediyorum. Tarafsız bir deri veya ayakkabı bilirkişisi tarafından da incelenmesini talep ediyorum. Botlar Starcity şubenizde duruyor, eğer atmadılar ise.

  • Tergan Deri Temsilcisi24 Nisan 2015

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun, hata tespit edilmemiştir. Kullanılan ürün natürel derinin karakteristik özellikleri ile birlikte kullanıma, mevsimsel koşullara ve esnemesine bağlı olarak üründe açılma, yırtılma, patlama oluştuğu gözlemlenmiştir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön