10 Haziran 2013

Tepebaşı Belediyesi Üst Geçit Köprüsü!

Eskişehir Neo AVM önündeki Çevreyolu üzerine Uluönder'den Rayket-Çamlıca tarafına geçmek için yapılan köprü 2-3 yıl öncesi kaza sonucu yıkıldı. Defalara şikayetlere ve kazalara rağmen rağmen yeni bir köprü yapılmadı. ve 8 haziran 2013 cumartesi akşamı akşamı yine bir otomobil yayaya çarptı. Üst geçit olmadığından dolayı tüm yayalar çevreyolu üzerinden geçmekte ve orası da viraj olduğu için görüş kısıtlı.

Tramvay yapılırken yanından yaya geçidi yapılacak mı? Yoksa yeni bir üst geçit yapmayı artık düşünüyor musunuz? Bunca şikayete ve cana rağmen bu sorumsuzluğunuz neden ? Oy alırken kıymetliyiz de hizmet alırken neden kıymetsizin sayın yetkililer ?

Zeynep 154 Okunma

Cevaplar

  • Tepebaşı Belediyesi Temsilcisi03 Şubat 2014

    SAYIN ZEYNEP HANIM; sikayetvar.com SİTESİ ARACILIĞI İLE İLETMİŞ OLDUĞUNUZ “ 1843084 - Tepebaşı Belediyesi Üst Geçit Köprüsü! ” BAŞVURUNUZ, 27.01.2014 Tarihinde Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce ele alınmış ve yapmış olduğunuz Fen işleri genel konusu ile ilgili 65802 başvuru numaralı talebinizdeki yer, çevre yolu üzerinde bulunduğu için çalışmalar Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Belediyemizin çalışma yapması yasaktır. İlginiz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz. Yardımcı olacağımız başka bir husus varsa 444 44 26 numaralı telefon ve www.tepebasi.bel.tr adresinden Belediyemize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi MAVİ MASA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön