04 Mayıs 2013

Tepebaşı Belediyesi Sokağımızdaki Pislikler!

Çamlıca mah Mehtap sk sakinleri olarak bir üst sokakta yapılan bir inşaatta çok pis bir şekilde çalışılmaktadır. inşaat malzemesi ambalaj kağıtları sokaklara saçılmış rüzgar bir oraya bir bir buraya götürmektedir. İnşaat için gerekli olan tuğlalar sokağımıza istif edilmiş ancak getiren nakliyeci tuğla tozlarını sokağa döküp gitmiştir.

Şirket yetkililerine durumu bildirdik. siz pislik içinde oturuyorsanız banane dedi ilgilenmedi. Eskişehir in bağlı bulunduğumuz alt belediyesi olan Tepebaşı belediyesine 3 sefer şikayette bulunmamıza rağmen ilgilenilmedi. Evlerimiz camlarımız pislik içinde gereğinin yapılmasını saygılarımızla arz ederiz. Çamlıca mahallesi Mehtap sokak sakinleri.

Mehtap 120 Okunma

Cevaplar

  • Tepebaşı Belediyesi Temsilcisi03 Şubat 2014

    SAYIN ALİ BEY; sikayetvar.com SİTESİ ARACILIĞI İLE İLETMİŞ OLDUĞUNUZ “ 1778508 - Tepebaşı Belediyesi Sokağımızdaki Pislikler! ” BAŞVURUNUZ, Tepebaşı Belediyesi Yapı Kontol Müdürlüğünce ele alınmış ve yapmış olduğunuz 65806 başvuru numaralı talebinizle ilgili, söz konusu adresteki inşaat firmalarına çevre düzenine uymaları hususunda gerekli uyarılar yapılmıştır. İlginiz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz. Yardımcı olacağımız başka bir husus varsa 444 44 26 numaralı telefon ve www.tepebasi.bel.tr adresinden Belediyemize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Eskişehir Tepebaşı Belediyesi MAVİ MASA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön