13 Mayıs 2013

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sorunumuzu Günlerdir Çözemiyor!

1780940 nolu şikayetimize verilen cevapta sorun çözülmüştür bilgisi verilmektedir. Evimize gönderilen 2 ekiple çözüme ulaşamayıp hala aynı hatayı almaktayız. Ekipleri herhangi bir sorun bulunmamaktadır diyerek işlemlerini yapıp gidiyorlar. Çağrı merkezi elemanları ise telefon hattınızda problem olabilir diyor.

Bütün ölçümler kendi personelinizce yapıldı nasıl bulamıyorlar sorunu. Biz her gün sizinle görüşmek istemiyoruz, rahat bir güvenlik sis. aldık zannettik çile çekiyoruz. En son başımıza gelenler Cumartesi sabah,cumartesi akşam,pazar sabah, pazar akşam, pazar gece 3, pazartesi sabah 7' de acayip acayip sinyaller veriyor cihazınız. Sözünüzü tutmanızı gelip cihazınızı almanızı bekliyoruz.

Serkan 849 Okunma

Cevaplar

  • Tepe Güvenlik Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Şikayet süreci incelenmiş olup müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Problemin telefon hattı kaynaklı olduğu belirlenmiştir ve ilgili firma ile acil aksiyon alınması için irtibata geçilmiştir. Süreçle ilgili müşterimize tekrar dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Tepe Güvenlik A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön