Tepe Home'den Aldığım Sehpa Sallanmaya Başladı!

Sevgi D. |

Tepe Home'dan mayıs ayında almış olduğum sehpa daha ilk günden sallanmaya başladı. Sorunun giderek artması üzerine başvurduğum firma değiştirme süresi geçtiği gerekçesiyle değişim talebimi reddetti. Üstelik sehpada bir sorun olmadığını iddia ettiler.

Tepe Home bir salon orta sehpasının Richter ölçeğiyle 7 şiddetinde sallanmasını normal kabul ediyor. Ömürlük sehpalar artık aylık olmuş. Tüm evimi Tepe Home'dan döşemiştim ama pişman oldum. Salon masası hatalı çıktı. Oturma odası kanepem dikiş attı ve oturunca sırtınıza batıyor. Tepe Home kalitesi mazide kalmış.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevgi D.
  24 Ekim
  09:30

  Eksperin gelişinden sonra hiç bir bilgilendirme olmadı. lütfen kimseyi yanıltmayın. onarım için alınacak olan kanepede 3 haftadır alınacak. kaybettiğimiz sadece bir müşteri diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

 • Sevgi D.
  24 Ekim
  09:28

  Tekrar eksper geldi. 5 saniye baktı. \"evet bu sehpa sallanıyor\" dedi ve gitti. gidiş o gidiş. hiç bir bilgilendirme yok. tüketici yanıltılıyor ve atlatılıyor.

 • 08 Ekim
  13:38

  2050011 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 08.10.2013 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim.

  Saygılarımızla,
  TEPE HOME Müşteri Hizmetleri
  444 6 999