23 Eylül 2013

Tepe Home'den Aldığım Koltuk Kumaşında Esneme Oldu!

25. 07. 2013 tarihinde Ankamal'dan koltuk takımı aldım. 6-7 ay sonra koltuk kumaşlarımda esneme başladı. Firmayı aradığımızda exper gelip baktı ve'' her oturup kalktığınızda elle düzeltmeniz gerekir'' dedi ve sağlam raporu yazdı. Tepe Home gibi ismi duyulmuş bir firmanın bu şekilde bir ayıbı experininin takındığı tutumu buradan kınayarak bir an önce mağduriyetimin giderilmesi istiyorum.

Edip 149 Okunma

Cevaplar

  • Edip 23 Eylül 2013

    evet bilgilendirme yapıldı... ama mağduriyetim giderilmedi.iki yıl garantili olarak aldığım üründe daha birinci yılında deforme oldu ve sağlam raporu veril.bana yapılan açıklama her oturup kalktığınızda elinizle düzelteceksiniz oldu.sorun olmayan bir üründe bu açıklama yapılırmı ..garanti süresi dolmamış bir üründe yaşadığım sorunun giderilmesini rica ediyorum.kaldıki sadece koltuklar da değil aldığım yemek masasıda dokunduğumuzda leke bırakıyor onuda kolanya ile silin geçer şeklinde açıklama yapıldı. verilen öenrileri uyguladım ama sonuç alamadım.tepehome büyük bir firma diye seçtik sorun yaşamayız diye düşündük ama malesef yaşıyoruz.hakkımız olduğu halde garantili üründe ve garantisi geçmemiş bir üründe sorununumuz giderilmemekle ısrar ediliyor.

  • Tepe Home Temsilcisi23 Eylül 2013

    2026086 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 23.09.2013 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri 444 6 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön