30 Temmuz 2015

Tepe Home Yanlış Ürün Teslimatı Yaptı

Tepe Home'dan koltuk aldım. Ürün teşhirin aynısıydı fakat eve geldiğinde farklı bir renkle karşılaştım. Mağazada müşteri hizmetlerinden S*** hanım ve mağaza müdür yardımcısıyla görüştük. Koltuğumuzun teşhirde gösterilen üründen farklı olmasının sebebinin spot ışık altında ürünün farklı renkte görünmesi olduğunu, renk değişimi olabileceğinin bana söylenmediğini defalarca ilettim.


Ürünü satan arkadaş dahi ürünü spot ışıkla gün ışığı arasında renk değiştirdiğini bilmediklerini söylüyor bana. Buna rağmen kaplama talebim reddedildi. Avukat olduğumu belirttim ve maddi zararımın dışında düğün tarihinde evimin hazır olmaması sebebiyle yaşanan manevi zararımı da tazmin edeceğim. Bir daha asla.

Yusuf 387 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf21 Ağustos 2015

    hiçbir haklı gerekçe göstermeksizin değişim gerekçem reddedildi. Yarın düğünüm olmasına rağmen kontrol için alınan koltuğumun minderi halen getirilmedi ve benim aramam sonrasında Sema Hanım araç olmadığını ve yarın getireceklerini iletti. Yarın düğünüm olduğunu 10 defa söylememe rağmen hala söylenen cümle bu. Rezillikten başka bir şey değil. Bu süreçte yaşadığım sorunlardan dolayı yargı yoluna başvuracağım. Tepe Home kurumsallıktan uzak, pişmanlıklar yaratan bir firma imiş.

  • Tepe Home Temsilcisi30 Temmuz 2015

    3416347 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 30.07.2015 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön