19 Nisan 2013 #1752351

Tepe Home Para İadesi İstiyorum!

Cevahir Tepe home 08/12/2012 tarihinde teslim edilen 2 kanepemde ki bir takım şikayetlerimi bu siteye bildirdikten hemen sonra bu site vasıtası ve Firma yetkililerinin de uygun görmesi üzerine ürünüm değişim yapılmak üzere geri alındı. Bir iki aydır defalarca mağazaya gittim. Aynı hataya bir daha düşmemek için daha dikkatli Davranmam nedeniyle kullanışlı ve hoşuma giden hiç bir şey bulamadım.


Almamış olduğum bir ürünün taksitlerini aylardır ödüyorum.Yeni bir ürün hoşuma gidecek umuduyla ama malesef hoşuma giden hiçbir şey bulamadım. Hoşuma gitmeyerek kullanışsız bir ürünü mecburiyetten alarak aynı pişmanlığı yaşamak istemiyorum. Bu nedenle geri alınmış ürünün parasının tarafıma iade edilerek sorunumun çözümlenmesi husunda yetkili kişilerden yardım ve desteklerini rica ediyorum.

Ayşe 264 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe04 Ağustos 2013

    Bilgilendirme dedikleri şeye bakın, sanki sorunuma çözüm getirmişler gibi gerekli bilgilendirmeyi yaptıklarını söylüyorlar.Para iadesi yapamayacaklarını söylemişlerdir.Ürün yerine beğenmediğim bir ürün almakta zora koşmaktalar.bu işin sonunda galiba ödemiş olduğum 2.400,00,-tl nin yakarak hiç bir ürün almayacağım.Tepehomun köklü mağazacılık anlayışı ile sorunlara çözüm getirerek insanların mağdur etmeyeceğini ve ürünlerinin kalitesine inandığımın tam aksine düşünüyorum artık.Bu olaydan sonra çevremdeki insanlardan çoğunun mağdur edildiğini sorunlara çözüm getirmemesi nedeniyle mahkemelik olduklarının öğrendim.sadece kar amacı gütmekte olduğu ,insanların memnun etmek gibi bir ticaret anlayışı olmadığını geçte olsun anlamış oldum.bir daha asla tepehom müşterisi olmayacağım kanısındayım.Seçiminde hata yaptığım ve karşılığını çoktan ödeyerek bitirmiş olduğum ürünün parasını tarafıma vermiş olsalarda sanki batacaklardı.Ne kaybederler diki? Firmanın bütçesinde ödemiş olduğum bir ürün parası çıkması firmayı batırarak mağduriyetlerine sebep olmayacaktı.Ama kısıtlı paralar ile o ürünün taksitleri ödeyen bizlerin bütçesinde ne kadar zorladıklarının farkında olsalar herhalde kimseye böyle davranarak mağdur etmezlerdi.Tepehom firma Sahibinin ve yetkili kişilerinin ticaret anlayışına; müşteri mutluluğu gibi bir anlayışında eklenmesi U M U D U Y L A jQuery16208325201456030258_1375625425160??? ŞİKAYETLERİMİZİ BİLDİRMEMİZE VESİLE OLAN BU SİTENİN VAR OLUŞUNDA EMEĞİ GEÇEN HERKESİN YÜREĞİNE SAĞLIK. BÜTÜN İÇTEN DUYGULARIMLA TEŞEKKÜRLERRRRRR.

  • Tepe Home Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri 444 6 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön