26 Mart 2015

Tepe Home Masa Ayaklarının Nikelajları Attı

Mayıs 2014'de İzmir Agora Tepe Home'dan masa aldım. Üzerinden 2-3 ay geçmeden masa ayaklarının nikelaj kaplamaları atmaya ve küflü kötü bir görünüm olmaya başladı. Sorun günler-haftalar içinde masanın diğer ayaklarına da geçti. Garanti kapsamında olduğu için hemen halledileceğini düşündüm. Başvurudan haftalar sonra nihayet uzman geldi. Ancak sonrası daha büyük hayal kırıklığıydı.

Eve gelen uzman raporunda bunun kullanım hatası olduğu, garanti içinde yer almadığını belirtip ücret karşılığı ayakların değiştirilebileceğini belirtmiş. Evde iç mekanda kullanılan bir masada nasıl bir kullanım hatası olabilir? Değil bir şey almak, artık vitrinlerine bile bakmıyorum.

Vesile 687 Okunma

Cevaplar

  • Vesile27 Mart 2015

    Telefonda yapılan yeni bir bilgilendirme olmadığını belirtmek isterim. Söylenenler bana önceden söylenen şeylerdi. Benim itirazım da bu konuda zaten. Her üründe en güvendiğinizde bile bazen sorun çıkabilir. Önemli olan firmanın bunu çözmesi. Gelen uzmanın bunu kullanım hatasına bağlaması komik ötesi bir şey. İç mekanda kullanılan bir ürünün nikelajları nasıl birkaç ay içinde atabilir? Sadece nemli bezle zemin temizlenirken masa ayaklarına da dokunması yeterli mi? Üstelik ben masayı alırken sanki biliyormuş gibi sormuştum da, bu nikelaj kaplamalar sorun yaratır mı diye.

  • Tepe Home Temsilcisi26 Mart 2015

    3139039 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 26.03.2015 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön