30 Nisan 2013 #1772432

Tepe Home Kusurlu Ürün Teslimi!

Tepe Home Cevahir mağazasından yaklaşık 10 gün önce makyaj masası satın aldık. Bize Cuma günü teslim edileceği söylendi ancak ertesi hafta Salı günü teslim edildi. Geldiğinde ise ürünün ayna kısmında sorun vardı. Şimdi bize iki hafta içinde geleceği söyleniyor. Böyle birşey olabilir mi. Hem beklet, hem hasarlı mobilya yolla, üstüne daha da çok beklet. Bir daha Tepe Home'dan alışveriş yapmayacağım.

Özlem 84 Okunma

Cevaplar

  • Özlem03 Mayıs 2013

    Daha önce Tepe Home ile ilgili bir şikayet mesajı yazmıştım. Şikayetim sonucunda defalarca yapılan görüşmeler ile bugün ürünün teslim edileceği söylendi. Bu bilgiyi mağazadan ve müşteri hizmetlerinden bugün defalarca teyit ettirdim. Az önce telefonum çalıyor ve Tepe Home bugün değil yarın geleceğini söylüyor, şaka mı bu? Nasıl bu kadar büyük sanılan (!) bir firma bu kadar duyarsız olabilir? Herkes her gününü iptal etsin ve Tepe Home'u beklesin, böyle bir mantık olabilir mi? Mobilyam bugün gelmezse değişim talebimi iptal edeceğim ve yasal yollara başvuracağım.

  • Tepe Home Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri 444 6 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön