02 Mayıs 2013 #1775765

Tepe Home Koltuk İçi Minder Deformasyonu!

2012 yılının Haziran ayında aldığım koltuk takımının oturma süngerinde çökme olduğunu fark ettim. Kumaşı kadife olduğu için çökme izi ile aynı olarak kumaşın havlarıda yatmış ve kumaşta katlanma izi oluşmuştu. Gelen eksper son derece ilgisiz davrandı ve koltuk minderinin aşırı deforme olduğunu ancak kendisine kat izini göstermeme rağmen kumaşa bir şey sürtüldüğünü söyledi ve gitti.


Daha sonra telefon ile arayarak kullanım hatası olduğun söylediler. Israr edince 04.04.2013 tarihinde koltuğu incelenmek üzere götürdüler. 1 hafta sonra arayarak süngerde problem olmadığını söylediler(eksperin aksine). Derhal gönderecekleri koltuğu 02.05.2013 tarihinde hiç bir işlem yapılmadan teslim ettiler.

Murat 153 Okunma

Cevaplar

  • Murat02 Mayıs 2013

    Böyle bir saçma iş ahlakı olamaz. Ne arayan var ne soran ama buraya not düşüyorlar "Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır." diye. Aklı olan Tepe Home'dan uzak dursun. Ben bu kadar ciddiyetsiz başka bir firma görmedim.

  • Tepe Home Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri 444 6 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön