10 Şubat 2014 #2284618

Tepe Home Kırılan Konsol Kapağının Camını Temin Etmiyor

Tepe Home Denizli mağazasından aldığımız yemek konsolunun camı kırıldı. Yaklaşık bir ay önce bildirdik. Resmini çekip mail atın dediler, attık. Haber vereceğiz dediler ses seda çıkmadı. Çağrı merkezlerini aradık, ilgileneceğiz dediler aramadılar. Biz onları 4-5 kez aramamıza ve telefonlarda 5-10 dakika bekletmelerine rağmen hala somut bir cevap alamadık. Amerika'dan bile gelse bu cam bir haftada gelirdi. Türkiye'den bir ayda gelemedi. Gelip gelemeyeceği de belli değil. Biz onları aramazsak onlar zaten arayıp sormuyor. Satış sonrası servis ve ilgiden hiç memnun değiliz. Bir aydır evde cam kırık çoluk çocuk bir yerini keserse sorumlusu onlar olur. Müşteri fatura adı: a** k**.

Ahmet 333 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet23 Şubat 2014

    camımız değişti. 45 gün sonunda bugün de gittik tepe home dan birşeyler satın aldık. ama daha ilgi bekliyoruz. geç de olsa teşekkür ederiz.

  • Ahmet13 Şubat 2014

    halen cam değişmedi.

  • Tepe Home Temsilcisi10 Şubat 2014

    2284618 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 10.02.2014 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön