06 Şubat 2014 #2280553

Tepe Home Kırık Hatalı Ürün Gönderdi

22.12.2013 günü Tepe Home'dan koltuk takımı satın aldık. Ürünler belirtildiği gibi 30.01.2014 günü adrese getirildi ancak berjerin renk tonu farklı ayağını kontrol edince sallandığını, dikkatli bakınca on ayaklarından birinin içe birinin dışa doğru bastığını farkettim. Arka ayaklarda da aynı durum vardı. Berjeri teslim almadık.


2 gün sonra pufun ayağının altında plastik bir parça olduğunu, kaldırdığımda ise ayakları dengelemek için plastik parçalar yapıştırıldığını gördüm. Mağazaya gidip resimleri gösterdim. Hata olduğunu kabul ettiler ama halen gelip pufu almadılar. Yeni ürünlerin 20 iş günü içinde teslim edileceği söylendi. Acilen sorun çözülmezse takımın tümünü iade edeceğim.

Burak 285 Okunma

Cevaplar

  • Burak19 Şubat 2014

    19 Şubat itibariyle halen yeni ve hasarsiz ürünlerin ne zaman tarafıma teslim edileceğine dair geri dönüş yapılmadı. 18 Şubat günü arandım ve hasarlı ürünü tamir ettirip teslim edeceklerini öğrendim. Bunu kabul etmedim ancak yeni ve hasarsiz ürünler teslim olana kadar onarılan hasarlı ürünü/ürünleri, hasarsız ürünlerin getirileceği tarihe kadar kullanmayı kabul ettim. Bu durum için de ayrıca yazılı belge istedim.

  • Burak06 Şubat 2014

    Sikayet uzerine arandim ancak konu ile ilgili henuz cevap verilmis, gerekli olan bilgilendirme yapilmis degil. Acilen yeni ve hasarsiz berjer ve pufun tarafima teslimini istedim. Geri donus yapacaklarini ilettiler.

  • Tepe Home Temsilcisi06 Şubat 2014

    2280553 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 06.02.2014 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön