14 Temmuz 2016

Tepe Home Hatalı ve Eksik Ürün Gönderme.

İzmir Mavibahçe Tepe Home'dan yaklaşık iki ay önce aldığım Melman köşe takımının kumaşı benim mağazadaki beğendiğim kumaş değil. Üstelik 2 adet berjer aldım ancak 1 adet teslim edildi. Faturam da yazanla bize yollanan eşyalar arasında çok ciddi farklar ve eksiklikler var. Mesela yolladıkları berjerin sağ tarafı sol tarafından kalın. Bir sorun yaşamayayım diye Tepe Home'u tercih ettim maşallah sıradan vasat bir mobilyacıdan farksızlar. Tebrikler Tepe Home! Harika iş yapıyorsunuz.

Serap 654 Okunma

Cevaplar

  • Serap15 Temmuz 2016

    Etrafımdakiler Şikayet Oku Şikayet Yaz Bize Ulaşın Şikayetlerim Çıkış Tepe Home Tepe Home sattıgı malın arkasında durmuyor İzmir Mavibahçe Tepehome'dan satın aldığımız mennan köşe takımı ve ikili berjer koltuğun mağazada beğendiğimiz ürünlerle bize teslim edilen ürünler hem birbirinden çok farklı hem de ürünler eksik. Tepehome Mavibahçe'de konuyla ilgili şikayetimizi dile getirmiş olmamıza rağmen maalesef mağaza sorumlusu konuyla ciddi anlamda ilgilenmemektedir. Tepehome maalesef sadece ürünü satmış ve sonrasında hiçbir sorunla ilgilenmez, müşterisini mağdur etmistir. Konuyla ilgili karşımızda ciddi anlamda işini hakkıyla yapan hiç kimse ile muhatap olamamaktayız.

  • Tepe Home Temsilcisi14 Temmuz 2016

    5954182 tüketici şikayetine ilişkin olarak 14.07.2016 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır TEPE HOME Müşteri Hizmetleri 444 6 999

  • Serap13 Temmuz 2016

    Telefonum: 0532 626 41 42

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön