26 Şubat 2015

Tepe Home Evimizi Mahvettiler!

Tepe Home'dan almış olduğum kanepe bugün evime teslim edilmek için getirildi. Getirmiş oldukları kanepe sokmaları gereken odaya sığmadı. Bizde eğer girmiyorsa zorlamaya gerek yok geri götürün dedik. Fakat ustalardan biri 'Biz bunu geri götüremeyiz eğer girmezse buraya bırakırız, çalışma şartlarımız böyle' gibi cümleler sarf etti ve asma tavana zarar vereceksiniz dememize karşılık '20 yıllık ustayım benden daha iyi mi bileceksiniz' deyip asma tavanın birkaç yerinde hasara yol açtılar. Ayrıca duvar kağıdım yırtıldı. Tepe Home, para iadesi olmadığını bunun karşılığında çek vereceğini söyledi. Ayrıca masrafları karşılamaya yanaşmadılar bile. Bu nasıl bir kurum, nasıl bir hizmet anlayışıdır?

Ahmet 728 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet26 Şubat 2015

    Bir Tepe Home yetkilisi sadece konuyla ilgili fatura kaydını sormuş ve ilgili yerlerle görüşeceğini söylemiştir. Yani yukarıda yazılı olduğu gibi 'gerekli olan' bilgilendirme ve açıklama henüz yapılmamıştır.

  • Tepe Home Temsilcisi26 Şubat 2015

    3077347 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 26.02.2015 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön