27 Kasım 2014

Tepe Home Esrarengiz Sehpa!

3 ekim'de Cevahir mağazasından satın aldığım orta sehpa için yoğun aramalarım sonucu 2 ay sonra nihayet 24 Kasım'da "25 kasım 2 ile 4 arası teslim edeceğiz" diye bir telefon aldım. 4 olabilir mi dedim olmaz oradan Kemerburgaz'a geçeceğiz dediler. Müşteri hizmetlerini arayıp yardım istedim biz size dönüş yapacağız deyip sonrasında maalesef olmuyormuş çünkü oradan Anadolu Yakası'na geçeceklermiş dedi!

Neyse, peki dedim. O gün 5'te aradım henüz kimse gelmedi dedim biz size dönelim deyip kapattı. Sonrasında arayıp depodan ayaksız gelmiş dedi. Nasıl yani? o saate kadar nasıl aranmam? İnanılır şey değil! Yarın sabah arayıp yeni teslim tarihini ileteceğiz dedi. Bugün boyu arayan olmadı. Korkunç bir markaymış.

Ozlem 1.125 Okunma

Cevaplar

  • Ozlem27 Kasım 2014

    Getiriyoruz diye arandım! Çok ilginç gerçekten. Aklım almıyor artık. 18.30 itibariyle alabileceğimi bildirdim. biz size dönelim dendi, hala cevap bekliyorum.

  • Tepe Home Temsilcisi27 Kasım 2014

    2852882 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 27.11.2014 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön