01 Şubat 2014 #2269636

Tepe Home Ayıplı Ürün Teslim Etti

İstanbul Avcılar'da bulunan Tepe Home mağazasından 2011'in mayıs ayında evlenirken koltuk takımı almıştık. Ürün teslim edildiğinde farkettik ki özellikle dikişlerinde ciddi anlamda problemler var. Mağazayla iletişime geçtik değiştirilmesine karar verildi. Bu arada İskenderun'a taşındık 2011 kasım ayı gibi koltuk takımının yenisini teslim ettiler.


Bu defada ikili koltukta çökme olduğunu fark ettik ve geldiği an mağazaya bildirdik ilgileneceğiz dediler. Süreç o kadar uzun sürdü ki aradaki görüşmeleri söylemiyorum çok uzatmamak için. Sene 2014 oldu İstanbul'a taşındık anca dönüş yapıp koltuğu incelemeye gönderebildiler. Koltuğunuzda herhangi bir sorun yok dediler. Bizde kabul etmedik şimdi koltuk arada kaldı.

Mehtap 353 Okunma

Cevaplar

 • Mehtap21 Nisan 2014

  Merhabalar, Ben yazmaktan bıktım ama kendilerini kurumsal firma olarak adlandıran tepe home bıkmadı.Yine dediklerini yaptılar koltuğu eksperleri çökük olarak kabul etmesine rağmen değiştirmediler .Üstelik birde bize tebligat gönderiyorlar ürününüz incelendi ve teslim alın diye hadi ona da tamam dedik bu defa da 10 gün geçti o işlerini çok düzgün yapan tebligat gönderen tepehomdan hala ses seda yok.İnsanlarla dalga geçmek hoşunuza gidiyorsa lütfen başka birisini bulun ve bari son birkez kurumsal olarak davranında koltuğumuzu gönderinnnnnn.

 • Mehtap21 Mart 2014

  Daha önce iletmiş olduğum şikayetle ilgili evet 01.02.2013 tarihinde aradılar ve konuyla ilgili biz size döneceğiz dediler fakat bu gün mart ayının 21.i olmasına rağmen ne arayan ne de soran var.Müşteri hizmetlerini aramaktan da bıktım lütfen bir haber verin . iyi çalışmalar,

 • Mehtap10 Şubat 2014

  Evet hemen ertesi gün aradılar şikayetinizle ilgileneceğiz dediler fakat 10 gün oldu hala bekliyorum. iyi çalışmalar,

 • Tepe Home Temsilcisi01 Şubat 2014

  2269636 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 01.02.2014 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön