03 Mayıs 2013 #1776788

Tepe Home Ayıplı Malı!

Tepe home'dan aldığım martha markalı banyo setini kullanmaya başladığımdan kısa bir süre sonra çamaşır suyu kullanımdan dolayı üzerinde bulunan yaldız desenlerinde renk değişimi meydana geldi.


Sıvı sabunluğun ağız kısmında kararma ve iç aksamında arıza meydana geldi. Tepe home ile görüşmelerimiz sonucunda, sadece plastik aksam ile olan kısımlarda yardımcı olacaklarını, diğer parçalarda herhangi bir değişim yapamayacaklarını söylediler.


İlgili arkadaşlar çamaşır suyu kullanımının ürünü bozduğunu söylediler. Uzun yıllardır Tepe home müşterisiydim. İlk defa sorun yaşadım ve ne yazık ki TEPE HOME bana yardımcı olamadı.

Serkan 90 Okunma

Cevaplar

  • Serkan04 Mayıs 2013

    Tepe Home müşteri hizmetleri, sizden hiç kimse benimle irtibata geçmedi.Tepe Home Kocaeli'de satış temsilcileri yukarıda anlattığım konuda irtibatımız oldu.Bu siteyi takip eden binlerce insan var, lütfen tüketiciyi yanlış yönlendiremeyin. Ayrıca sizden bilgilendirme değil çözüm istiyorum.

  • Tepe Home Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri 444 6 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön