29 Şubat 2016

Tepe Home Yatak Odası Dolap Kapakları Renk Solması ve Çatlama!

Yaklaşık 4 yıl önce Samsun Tepe Home'dan yatak odası takımı aldık. Birkaç yıl sonra 6 kapaklı dolabımın kapağında çatlak meydana geldi ve garantide olmadığı söylendi. Sonrasında kullanılmaz duruma gelince yeni kapak istedim. Ücretini ödediğim kapakla renkleri farklı olunca yanlış kapak getirdiniz dediğimizde aynı seri zaman içinde 3 ila 6 ay içerisinde renk tonları arasındaki kapanacak dediler. Ancak kapanmadı da tekrar Samsun bayini aradım ve fotoğrafları yolladım yapılabilecek hiçbir şey olmadığını sorumluluk almadıklarını söylediler.

Eğer renk tonu uymayacak ise baştan söylenmeli ve ona göre komple kapaklar değişebilirdi ya da başka bir çözüm arardık. Bu paran ile rezil olma dışında nedir? Bir de üslup. Kullanıcı hatası ya da başka güneş solması bile olsa baştan söylenmeli bu şekilde kullanılacak. Yer yıl yeni takım mı alınacak?

Beliz 711 Okunma

Cevaplar

  • Tepe Home Temsilcisi29 Şubat 2016

    4991451 tüketici şikayetine ilişkin olarak 26.02.2016 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır TEPE HOME Müşteri Hizmetleri 444 6 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön