Tepe Home Ürünlerini İade Almıyor!

Tuba B. |

30 Kasım'da satın aldığım yemek masası ve sandalyeleri 15 Aralık'tan beri iade etmeye çalışıyorum. Gerek Nautilus gerekse Cevahir AVM'deki Tepe Home şahsen gittim. Dilekçe yazdım. Tepe Home Çağrı Merkezi'ni aradım. Tepe Home Facebook sayfasından mesaj attım. Tepe Home sayfasındaki iletişim adresine mail attım.

Tepe Home Kurumsal İletişim Müdürü G*** Ö***'e Linkedin'den yazdım. Bu kadar çok kanal var ama hiçbirinden haftalardır cevap gelmiyor. Sadece Cevahir AVM'den ürünleri iade alamayacakları bilgisini aldım. Ürünler 2 Ocak'ta teslim edilecek ve ben bu ürünleri kullanmak istemiyorum. Müşteri memnuniyeti adına ürünlerin iade alınmasını istiyorum. Fatura numaralarım: 208120 ve 208121

Etiketler :

Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuba B.
  28 Şubat
  14:44

  Buraya yazılan şikayetlere bile telefonla size yardımcı olacağız diyip kapatıyor sonra da hiç birşey yapmıyorlar.

 • Tuba B.
  10 Ocak
  10:56

  Şikayetini yazanı telefonla arayıp ilgileniyoruz dedikten sonra buraya müşterimize bilgi verilmiştir yazılarak müşteri memnuniyeti sağlandığını düşünüyorsa Tepe Home yanılıyor!!!

 • Tuba B.
  04 Ocak
  00:41

  Şikayetimle hiç ilgilenilmedi. Bir daha Tepe Home dan birşey almam.

 • Tuba B.
  01 Ocak
  13:26

  Bana telefonla sadece konu ile ilgilenildiği bilgisi verildi. Nasıl bir ilgilenme ise dün de telefonla arayıp yarın İSTEMEDİĞİM ürünlerin teslimatının yapılacağı bilgisi verildi. TEPE HOME'un müşteri duyarlılığı bu kadar mı??? Ben ürünlerin teslim edilmeden iade edilmesini isterken onlar ısrarla ürünleri bana teslim etmek istiyorlar!!!

 • 30 Aralık
  16:59

  2203574 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 30.12.2013 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim.

  Saygılarımızla,
  TEPE HOME Müşteri Hizmetleri