17 Ağustos 2016

Tepe Home Teslimat Hatası Mağdur Etti...

Tepe Home Cevahir Şişli mağazasından almış olduğumuz gardırobun kapağı kırıldığı için firmanızı arayıp yetkili kişi o*** Bey ile görüştüm. İlgili kişilerin gelip kapağı teslim alıp yapıldıktan sonra tarafımıza dönüş yapılacağı bilgisi verildi. 18.02.2016 tarihinde firmadan gelen yetkili kişiler ellerindeki paketli bir şekilde olan gardırobun arka konta plağını tarafıma teslim edip, bende bozuk kapağımı alıp gittiler.

Taşınma aşamasında olduğum için paketli gelen ürünün konta plan değil yeni gelen kapak olduğunu düşündüğüm için açıp bakmadım. Sonra gardırop'u monte ederken paketi açtığımızda konta plak çıkmış olup gardırop'un kapağı içinde yoktu. Firma yetkililerini defalarca aramam rağmen dönüş yapmadılar. Sonrasında tarafıma biz sizden kapağını almadık. Teslim formuna da kapağınızı teslim almadık diye not düşüp, tarafıma bu bilgiyi paylaştılar. İlgili yazıyı sonradan eklemişler!

Sibel 403 Okunma

Cevaplar

  • Sibel 23 Ağustos 2016

    Merhaba; Tepe Home arayıp şikayetimi değerlendirip dönüş yapacaklarını ilettiler. Fakat 1 haftadır dönüş yapan yok. Tüketici Hakem Heyetine basvurup hukuki yollarla hakkımı aramaya gideceğim. bu kadar büyük bir firmanın nasıl bu kadar duyarsız kalmasına hala ınanamıyorum.

  • Tepe Home Temsilcisi17 Ağustos 2016

    6224143 tüketici şikayetine ilişkin olarak 17.08.2016 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır TEPE HOME Müşteri Hizmetleri 444 6 999

  • Sibel 17 Ağustos 2016

    Yukarıda yazdığım şikayetim yarım kaldığı için ekli mesaj ile devam etmek istedim. Koskoca Tepe Home firmasına sormak istiyorum sizce gardolab'nin kapağını size vermediysem size göre yalan söylüyorsam kapağı ne yapmış olabilirim soruyorum size? Kapak evden giderken ve size kontaplak'ı bana teslim ederken TGM ev halkı evdeydi. Ayrıca yeni taşındığım evimde de kontaplak poşeti açarken herkes şok içindeydi. Kapağı olmayan bir dolabı ne yapmalıyım? Aciliyetli şikayetime dönüş yapmanızı rica ederim. Aksi halde hukuksal işlem başlamak üzere avukatımıza yetki vereceğim. Aylarca çözüme kavuşmayan böyle bir rezillik yok. Acil dönüşünüz önemlidir. Teşekkürler. Ayşe hassa-sibel temel

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön