09 Kasım 2015

Tepe Home Sözünde Durmuyor!

Tepe Home İstanbul yolu Ankara şubesinden köşe takımı aldım 2 ay sonraya gün verdiler hadi neyse dedik (Beğendik ya) teslim tarihinden bir gün önce arayıp fabrikanın ürünü yetiştiremediğini söyleyip aldığım yere telefon edebileceğimi söyledi arayan kişi. Soracağım ne zaman gelecek diye telefonu açmıyorlar. (4-5 aradım) müşteri hizmetlerini aradım hafta sonu çalışmıyormuş (ben çalışan bir insanım, ben hafta sonu müsaitim aramak için) ücreti peşin alınan teslimi geciken ürünün ne zaman teslim alacağımı kime soracağım! Tepe Home? Ortada mobilya yok muhatap bulamıyorum.

Guler 262 Okunma

Cevaplar

  • Guler 14 Kasım 2015

    Firmanın yazdığı cevap kesinlikle doğru değil. Tamam şikayetimi belirttiğim için beni aradılar ancak yazdığı gibi ne bilgilendirme ne açıklama yaptılar, farklı bir telefon numarası verdiler bunu arayın diye, ama ne telefonumu açan var, ne de bana geri dönen. Güya firma beni 3 haftadır arayacak. Aldığım ürünün akibeti hala bilinmiyor. Bu nasıl bir sorumsuzluk, ilgisizlik anlamak zor. Beni çok kızdırdılar.

  • Tepe Home Temsilcisi09 Kasım 2015

    4143108 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 09.11.2015 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön