Tepe Home Sehpanın Ayakları Şişti!

Olcay Ö. |

Evlenirken tüm mobilyalarımı tepe home dan aldım, tüm ürünler için 2 yıl garantileri var, sanırım iyi biliyorlar ki mobilyalarının ömrü o kadar. 2 yıl dolup bir ay geçti. sehbamın ayakları şişti ve üzerindeki kaplamaları muz kabuğu gibi soyuldu, bazamın kasası çatladı, gardropun kulpları oksitlendi.

Aradım garantisi bitti dediler. tamam onarın ücretini vereyim dedim. servisin eve gelip bakması içinde servis ücreti aldıklarını söylediler. hiçbir şeyinden memnun değilim çok pişmanım tüm eşyalarımı aldığım için. Sattıkları ürünler uzun ömürlü değil, çok sağlam gözüküyor ama bilin ki sadece gözüküyor!!

Etiketler :

Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olcay Ö.
  01 Eylül
  01:14

  Farklı bir çözüm önerisi getirilmedi,başta dediklerini yine tekrar ettiler sadecee.para verin gelip bakalım,para verin götürüp yapalım..

 • Olcay Ö.
  28 Haziran
  09:21

  firma beni aradı ve tüm arızaların hatalısı benmişim gibi ,yine aynı şeyi teklif etti servis ücretini ödeyin gelelim bakalım ,ücretini ödeyin onaralım...onarma maliyeti kabulumdur fakat bu servis ücreti neyin nesi burası mobilyacı cok sacma bir uygulama...daha önce başka bir ürün için gelmişerdi ,üstelik o ürünü aldığım hafta idi eksper dedikleri ,servisten arkadaş geldi fakat kendini dedektif sanıyordu galiba,bu baska bir yere cekildimi,darp edildimi,yoksa üzerinemi çıkıldı,burdan tutup karsı duvaramı aldınız yoksa gibi garip garip tavırlar içersinde daha 1 haftalık ürünü değiştirmek yerine darmadağan edip o parçayı değiştirdiler ,çok berbat bi firma çok..

 • 07 Mayıs
  16:07

  Sayın Yetkili,
  Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  TEPE HOME Müşteri Hizmetleri
  444 6 999