Tepe Home Oturma Grubu 2 Tane Aldım Birini Getirdiler Birini Getirmediler.

Ferhat T. |

23 Ağustos 2014 günü 3'lü koltuk aldım. 2 adet sipariş verdim. 22 Eylül 2014 günü bir tanesini getirdiler diğerini getirmediler. Bir ay sonra teslim ediyorlar. Tamam dedik ve siparişi verdik. Bir ay sonra koltuğun birini getirdiler teslim ettiler diğeri dedim, adamlar 1 tane almışsınız dediklerinde koptum o an nasıl yani dedim irsaliyeyi gösterdiler 1 tane dediler, ya dedim ben iki tane aldım.

Meğerse fabrikadan bir sipariş çıkmış diğeri henüz çıkmamış. işte Tepe Home çalışma sistemi. Bir daha evde mobilya gelmesini bekleyeceğiz. Böylelikle eve gelen misafirleri yerlere oturtacağız.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Eksik Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat T.
  30 Ekim
  10:19

  çözüm sürecinde TEPE HOME personelinin mağaza personelinin yaklaşımı dışında çözüme bir katkıları olmadı...gene istedikleri zaman yani fabrikadan ürünün çıkışına göre getirdiler...ben her zaman eşime diyorum buradan almayalım diye ama gene de alıyoruz.nedense ürünlerin sağlam olduğuna inanıyor. ama 7 yılda masa takımı sallanmaya başladı. oysa isismsiz bir üreticiden evlendiğimde bir koltuk takımı almıştım.15 yıl kullandım da iskeleti hala taş gibiydi. :)

 • 22 Eylül
  16:28

  2706621 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 22.09.2014 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim.

  Saygılarımızla,
  TEPE HOME Müşteri Hizmetleri