17 Ocak 2014

Tepe Home Mobilyayı 2 Ayda Teslim Edemedi.

Aralık ayında aldığımız koltuk takımı için, teslimatın kasada 20 Ocak olduğunu öğrendik. Yani bir buçuk ay sonra. Neyse bekleyelim ona göre program yaparız dedik. Ancak 20 Ocak yaklaştığında bizi aradılar ve "kumaşta problem çıktığını" teslimatın 7 Şubat'a sarktığını söylediler.

7 Şubat'a doğru arayıp, daha ileri bir tarihe ertelemeyeceklerinin garantisi yok. 3 ayda bir kumaşı ayarlamak bu kadar zor mu?

Tepe Home'un asla kurumsal bir firma olmadığını bu sayede öğrenmiş bulunduk. "Kumaş yetmedi" gibi mahalle mobilyasının bile öne sürmeyeceği bir iddaa ile 2 ayda mobilya teslim edememek akıl alır gibi değil. Her platformda şikayetlerimizi herkesle paylaşacağız.

Bekir 176 Okunma

Cevaplar

  • Bekir23 Ocak 2014

    Siparişimizi iptal ettik, 2 ay boşuna beklemiş olduk. "Sizi bilgilendireceğiz" demelerinin dışında, hiç bir şekilde bizi arayan, ilgilenen, özür dileyen biri olmadı. Bundan sonra Tepehome'dan mum bile almam.

  • Bekir17 Ocak 2014

    Tepehome'un yaptığı tek bilgilendirme, "sizi arayacağız" şeklindedir. Bu "bilgilendirme" çözüm içermediği gibi, "gerekli bilgilendirme ve açıklamalar" şeklinde isimlendirilmesi de her şikayete yazılan standart ve işlevsiz bir cevaptır.

  • Tepe Home Temsilcisi17 Ocak 2014

    2240384 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 17.01.2014 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön