Tepe Home Mobilyaların Kalitesizliği!

Zeynep T. |

Tepe Home'dan 4 yıl önce evlilik alışverişimi yaptım. Adapazarı'ndan aldığımız ürünleri teşhirden göndermişler ve biz bunu fark edip değişim yaptırmıştık zorla. İzmir Tepe Home'dan da koltuklarımı aldım. Teslimatı zaten bir sürü sorunlarla yapıldı.

Sonuç olarak; konsol ayağındaki kaplama komple kalkmış koltuklarım kumaşları 20 yıllık kullanılmış masam açılıp kapanmaktan yoksun. Aldığım günden beri pişmanlık hissi. Bu kadar pars verip böyle saçma sapan bir durumdayım. Bugün yine bir yerleri kalkmış mobilyanın nefretlik geldi artık. Arabanın arkasına "Tepe Home'dan mobilya aldım pişmanım" yazıp gezeceğim! Doktor kocamın da muayenehane kapısına yazacağım sağlığa zararlı diye!

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep T.
  01 Ocak
  14:00

  Evet yetkililer tarafından arandım ama bir sonuca ulaşamadık. Ücret karşılığı yedek parça teklif edildi. Bu çözüm değil. Mobilyaları yakında yakıp videosunu çekip yayınlarım çıldırmaya az kaldı.

 • 23 Aralık
  10:13

  4471929 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 23.12.2015 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır.