21 Ocak 2015

Tepe Home Köşe Koltuk Kumaşı Dikiş Yerlerinden Yırtıldı.

3 yıl önce İzmir mağazanızdan salon takımı almıştık. Takımın köşe koltuğunun dikişi yırtıldı ve alttan elyaflar gözüküyor. Bu sorunla ilgili müşteri hizmetlerini aradım. Bana garanti sürecinin 2 yıl olduğunu 2 yıl tamamlandığında hiçbir şey yapamayacakları söylendi. Kendilerine kumaş ve işçilik parası tarafımdan ödense herhangi bir tamirat söz konusu olur mu diye sorduğumda herhangi bir kumaş değişikliğinin veya tamiratının söz konusu olmadığı belirtildi.

Peki ben firmaya şu soruyu iletmek istiyorum: Ben uzun ömürlü olsun diye bu firmayı seçmişken bana herhangi bir çözüm üretilmedi. O zaman bu koltuk takımını yırtık hali ile kullanamayacağımdan dolayı bu takımı 3 yılda atacağım öyle mi?

İnci 507 Okunma

Cevaplar

  • İnci23 Ocak 2015

    Evet bilgilendirilme yapıldı. 600 TL kargo masrafı + kumaş masrafı + onarım ücreti karsılığında koltuğumu onarabileceklerini belirttiler. Ben de o kadar para vereceğime gidip "yırtılmayan" bir koltuk almaya karar verdim.

  • Tepe Home Temsilcisi21 Ocak 2015

    2993823 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 21.01.2015 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön