Tepe Home Köşe Koltuk Kumaşı Dikiş Yerlerinden Yırtıldı.

İnci G. |

3 yıl önce İzmir mağazanızdan salon takımı almıştık. Takımın köşe koltuğunun dikişi yırtıldı ve alttan elyaflar gözüküyor. Bu sorunla ilgili müşteri hizmetlerini aradım. Bana garanti sürecinin 2 yıl olduğunu 2 yıl tamamlandığında hiçbir şey yapamayacakları söylendi. Kendilerine kumaş ve işçilik parası tarafımdan ödense herhangi bir tamirat söz konusu olur mu diye sorduğumda herhangi bir kumaş değişikliğinin veya tamiratının söz konusu olmadığı belirtildi.

Peki ben firmaya şu soruyu iletmek istiyorum: Ben uzun ömürlü olsun diye bu firmayı seçmişken bana herhangi bir çözüm üretilmedi. O zaman bu koltuk takımını yırtık hali ile kullanamayacağımdan dolayı bu takımı 3 yılda atacağım öyle mi?

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İnci G.
  23 Ocak
  08:08

  Evet bilgilendirilme yapıldı. 600 TL kargo masrafı + kumaş masrafı + onarım ücreti karsılığında koltuğumu onarabileceklerini belirttiler. Ben de o kadar para vereceğime gidip "yırtılmayan" bir koltuk almaya karar verdim.

 • 21 Ocak
  17:26

  2993823 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 21.01.2015 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim.

  Saygılarımızla