02 Eylül 2013

Tepe Home Koltuk Takımı Soldu!

Tepe Home'dan almış olduğumuz koltuk takımının 4 yastığından üçünün 1 seneden biraz daha uzun bir sürede sararıp solduğunu farkettik. Durum ile ilgili olarak destek istediğimizde incelemeye gelen kişi ve daha sonrasında ısrarımız üzerine fabrikaya gönderilen yastıkların kullanıcı hatası yüzünden solduğu kararı verildi.

Koltuğun tabanı ve tüm yastıklar eşit koşullarda güneş ışığı almakta. Sadece üç yastığın solması ve bazı kısımlarının orantısız sararmasına, salonumuzda güneşlik kullanıp dikkat etmemize karşın alınan bu kararı doğru bulmuyor ve Tepe Home firmasına hiç yakıştıramıyorum.

Cömert 427 Okunma

Cevaplar

 • Cömert 06 Eylül 2013

  Şikayetvar sitesi ile ilgili özel bir birimleri olması ve konuyu hemen işleme almaları güzel, fakat zaten şikayetçi olduğunuz birime tekrar sizi yönlendirip, farklı bir işlem yapılmasını, farklı görüş ve/veya kişilere ulaşmanızı sağlayamadıkları için, kısır döngüden başka bir şey değil bu süreç. Üretimi durdurulan, belli bölgelerinin sözüm ona güneş ışığından solduğü ve kullanıcı hatası olduğu kararına varan Tepe Home'u daha öncede belirttiğim gibi kimseye önremiyorum. Evinizi dekore etmek, bir yatırım yapmak bu kadar karşılıksız olmamalı.

 • Cömert 04 Eylül 2013

  Az önce Bilkent Tepe Home ile yaptığım telefon görüşmesinde, ürün hakkında verilen kararın değişmeyeceği ve bedelli olarak solan ürünlerin döşemesinin yapılabileceği tarafıma belirtildi. Bu arada sahip olduğum üründe kullanılan kumaşın üretiminin durdurulmuş olması ve teknik olarak bedelli olarak bile mağduriyetimin telafi edilemeyeceğide diğer bir detay. Ayrıca mağazayı ziyaret ederek kumaş baktığımızda önümüze çıkan türlü engel ve kısıtlı seçenekler ile farklı bir kombinasyon yapmak bile imkansızdı. Önceden belirtmiş olduğum tüm kaygı ve şikayetlerimi yineliyorum, bir daha Tepe Home'dan alışveriş yapmayacağımı beyan ederek kimseye bu markayı önermiyorum.

 • Cömert 04 Eylül 2013

  Verilen cevap ne yazik ki yanlış anlaşılmaya ortam sağlamaktadır. Bana telefon ile ulaşan hanımefendi ürünü satın aldığım mağazayı sorarak konu ile ilgili inceleme yapılacağını söylemiştir. Konu ile ilgili henüz bir aşama kaydedilmemiş ve ürün ile ilgili bir açıklama yapılıp çözüm yoluna gidilmemiştir.

 • Tepe Home Temsilcisi02 Eylül 2013

  1987471 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 02.09.2013 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri 444 6 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön