Tepe Home Hatalı ve Eksik Ürün Gönderme.

Serap Yılmaz Y. |

İzmir Mavibahçe Tepe Home'dan yaklaşık iki ay önce aldığım Melman köşe takımının kumaşı benim mağazadaki beğendiğim kumaş değil. Üstelik 2 adet berjer aldım ancak 1 adet teslim edildi. Faturam da yazanla bize yollanan eşyalar arasında çok ciddi farklar ve eksiklikler var. Mesela yolladıkları berjerin sağ tarafı sol tarafından kalın. Bir sorun yaşamayayım diye Tepe Home'u tercih ettim maşallah sıradan vasat bir mobilyacıdan farksızlar. Tebrikler Tepe Home! Harika iş yapıyorsunuz.

Etiketler :

Eksik Ürün Teslimi Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap Yılmaz Y.
  15 Temmuz
  22:14

  Etrafımdakiler

  Şikayet Oku

  Şikayet Yaz

  Bize Ulaşın

  Şikayetlerim

  Çıkış

  Tepe Home

  Tepe Home sattıgı malın arkasında durmuyor

  İzmir Mavibahçe Tepehome'dan satın aldığımız mennan köşe takımı ve ikili berjer koltuğun mağazada beğendiğimiz ürünlerle bize teslim edilen ürünler hem birbirinden çok farklı hem de ürünler eksik. Tepehome Mavibahçe'de konuyla ilgili şikayetimizi dile getirmiş olmamıza rağmen maalesef mağaza sorumlusu konuyla ciddi anlamda ilgilenmemektedir. Tepehome maalesef sadece ürünü satmış ve sonrasında hiçbir sorunla ilgilenmez, müşterisini mağdur etmistir. Konuyla ilgili karşımızda ciddi anlamda işini hakkıyla yapan hiç kimse ile muhatap olamamaktayız.

 • 14 Temmuz
  09:32

  5954182 tüketici şikayetine ilişkin olarak 14.07.2016 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır

  TEPE HOME Müşteri Hizmetleri
  444 6 999

 • Serap Yılmaz Y.
  13 Temmuz
  23:33

  Telefonum: 0532 626 41 42