Tepe Home Esrarengiz Sehpa!

Ozlem Ö. |

3 ekim'de Cevahir mağazasından satın aldığım orta sehpa için yoğun aramalarım sonucu 2 ay sonra nihayet 24 Kasım'da "25 kasım 2 ile 4 arası teslim edeceğiz" diye bir telefon aldım. 4 olabilir mi dedim olmaz oradan Kemerburgaz'a geçeceğiz dediler. Müşteri hizmetlerini arayıp yardım istedim biz size dönüş yapacağız deyip sonrasında maalesef olmuyormuş çünkü oradan Anadolu Yakası'na geçeceklermiş dedi!

Neyse, peki dedim. O gün 5'te aradım henüz kimse gelmedi dedim biz size dönelim deyip kapattı. Sonrasında arayıp depodan ayaksız gelmiş dedi. Nasıl yani? o saate kadar nasıl aranmam? İnanılır şey değil! Yarın sabah arayıp yeni teslim tarihini ileteceğiz dedi. Bugün boyu arayan olmadı. Korkunç bir markaymış.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozlem Ö.
  27 Kasım
  13:13

  Getiriyoruz diye arandım! Çok ilginç gerçekten. Aklım almıyor artık. 18.30 itibariyle alabileceğimi bildirdim. biz size dönelim dendi, hala cevap bekliyorum.

 • 27 Kasım
  10:34

  2852882 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 27.11.2014 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim.

  Saygılarımızla,