03 Şubat 2014

Tepe Home Eksik ve Hatalı Ürün Teslim Etti.

İstanbul Cevahir iş merkezinde bulunan Tepe Home mağazasından 2013 ağustos ayının sonunda
aldığım ve ekim ayının ilk 10 günü içerisinde bir kaç gün arayla teslim edilen, mutfak masası ve koltuk takımında teslim anında belirlenen bir takım eksiklikler mevcuttu. Mağaza yetkilileri bu eksiklikleri en kısa zamanda karşılayacağını söyledi ve gerekli girişimleri başlattıklarını söylediler.

Ancak bugüne kadar bir kaç kez mağazayı şahsen ziyaretime ve sayısız telefon görüşmelerimize rağmen sorunlarımız çözülmedi. Mağaza yetkilileri her seferinde defalarca özür dilemekte ancak sorunu halletme noktasında hiçbir ilerleme sağlayamamaktadır.

Fatih 225 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 17 Şubat 2014

    tepe home'dan bir daha içeri bile girmem

  • Fatih 04 Şubat 2014

    bilgilendirme yapmak ya da geri dönüp, efendim falan tarihte sorununuzu halledeceğiz demek sorunu çözmüyor. bu süreç daha önce defalarca yaşandı. kaç kez hallediliyor efendim falan gün falan tarih, bir iki gün diye dönüş yapıldı. burada sorun ben gerektiği zaman şikayetimi üst düzey bir firma yöneticisine iletebilmeliydim ancak bunun önü hep kapatıldı. özür dileyince benim 4 aylık oyalanmam ve bu işin yetkililerinin sorumsuzlukları ortadan kalkmıyor. ben üst düzey bir firma yetkilisi ile görüşmek, sorumsuzlukları ve onların tepe home un marka değerine verdikleri zararı iletmek istiyorum. özür her ayıbı örtmez.sorun halledilmediği takdirde, ürünleri iade etmek istiyorum. ayrıca tepe home fiyat güncellemelerini dolar üzerinden yaptığı için, ürünlerin iade bedelininde bugün ki döviz kuru üzerinden geri ödenmesi talebimi burada size iletiyorum.

  • Tepe Home Temsilcisi03 Şubat 2014

    2272942 Nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak 03.02.2014 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, gereğini rica ederim. Saygılarımızla, TEPE HOME Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön