Tepe Güvenlik Ücret Şikayetleri

(90 şikayet)
Şikayet Konuları

Ali'nin Teşekkür Mesajı

Şikayetimi çözdüler
18 Temmuz AliAli 17 1

Hande'nin Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkürler.
16 Temmuz HandeHande 283

Berkan'ın Teşekkür Mesajı

Süreç benim için olumlu bitmiştir. Benim sorunum bu ücreti ödememek değil 3 yetkiliyle görüşmeme rağmen tutum ve tavır beni üzmüştür ancak son olarak görüştüğüm müdür sevda akderya hanımefendiye davranışı ve sorun çözebilme kabiliyeti adına teşekkür ederim. Aboneliğimi iptal ettirip başka bir firmayla anlaşmayı düşünürken şu an bu kararımdan vazgeçmemi sağladı böyle büyük şirketlerin böyle iyi insanlarla çalışması büyük şans Ancak benimle o tavırla konuşan kişilerden hala özür bekliyorum sevda hanımın hiçbir suçu yokken defalarca özür dilemesi benim mahcup etmiştir.
12 Haziran BerkanBerkan 3.334

Seval'ın Teşekkür Mesajı

Çağrı merkezinden Gül hanım aradı, çok tatlı çok güzel konuştu ve yardımcı oldular, gerçekten böyle kişileri çalıştırmanız lazım :) ) İptal fiyatında makül bir düzenleme yapıldı teşekkür ederim :)
09 Mayıs SevalSeval 1.442

Ezgi'nin Teşekkür Mesajı

Tepe güvenlikten Sevda Akderya Hanım ile görüştüm. Kendisi konuyla bizzat ilgilenerek, mağduriyetimi gidermek için gün boyu çabaladı. Kendisine buradan da teşekkürlerimi iletiyorum. Konuyla ilgili talep ettiğim şekilde çözümün yapılacağını bizzat belirtmiştir. Tekrar teşekkürler.
10 Nisan EzgiEzgi 1.826
1 2 3 4 5 6

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları