27 Kasım 2013
Yorum Yap
#2139579

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Bizi Mağdur Etti!

Ekim ayında evimize hırsız girdi ve akabinde güvenlik şirketleriyle görüşmelere başladık. Bir kaç firma ile görüştükten sonra Tepe Güvenlik firmasından C** bey ile görüştük. Kendisi kurulum ücreti almayacak ve 4 ay ücretsiz kullanım vereceğini söyledi. Kabul ettik, 2 hafta geçmeden dışarıdan kurulum yapamadılar. Evimiz bir gün alarmsız kaldı. Gece yarıları eve giden bir çiftiz. Tedirgin olduk iptal istedik.


Marmara bölge müdürü aradı. Bir daha olmayacak dedi. İkinci defa tekrarlandı. Özürler dilediler konuştular. Peki dedik affettik. En son aramalarıda kurulum ücreti almak için ve 4 ay ücretsiz olmadığını söylüyolar. Müşteri hizmetlerine iptal etmek istiyorum dedim. 600 lira ceza öderseniz olur dediler.

Emel 1.559 Okunma

Cevaplar

  • Tepe Güvenlik Temsilcisi29 Kasım 2013

    Sn. Yetkili, Her zaman önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde, ürünlerimizde herhangi bir kusur olmamasına rağmen, ürünlerin iade alınması için müşterimize servis randevusu verilmiştir. Bunun yanı sıra, imzalanan sözleşme çerçevesinde, Müşterinin ödeme yükümlülüğünde olan çıkış bedelinin alınmayacağı hususu da müşterimiz ile görüşülerek paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Tepe Güvenlik A.Ş. Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler