18 Haziran
#12130102

Tepe Güvenlik Firmasının Çalışmayan Sistemi!

Yaklaşık 2 hafta önce Tepe Güvenlik'i arayıp, alarmımın uzaktan kurulmasını talep ettim. Ancak mevcut bölgedeki bağlantı sorununu bahane ederek bunu gerçekleştiremediklerini bildirdiler. İstanbul'un göbeğinde oturuyorum ve bağlantı sorunu vesaire olamaz. Ancak bu durumun normal şartlarda yani ben kendim evimde alarmı kurduğumda herhangi bir güvenlik sorunu teşkil etmeyeceğini ve konuta izinsiz giriş olması durumunda, mutlaka bana bilgilendirme yapılacağı hatta yine bağlantı sorunu olması durumunda muhakkak bunu da bildirip direkt polisin devreye gireceğini vesaire söylediler. Dün yanlışlıkla evdeyken alarm çaldı. Aradan 5 dakika geçmesine rağmen Tepe Güvenlik beni aramadı. Ardından ben onları aradım neden aramadınız diye ve yine en bastaki, "bağlantı problemi" dediler. Birincisi, gerçekten bir hırsızlık girişimi olsaydı benim zararımı kim karşılayacaktı hem maddi hem manevi, ikincisi zaten Tepe Güvenlik olarak tek yaptığınız iş bu, alarm çalınca haber vermek onu da yapamayıp ve bağlantı problemi gibi önemli bir konu ile ilgili beni bilgilendirmeyip hem benim canımı ve malımı riske atıyorsunuz hem de benden haksız yere her ay para alıyorsunuz. Bunların dışında önceden de bana taktıkları cihazda akü problemi vesaire vardı bu arada. Bitmiş akülü kutu taktılar, geldiler değiştirdiler vesaire. Kısacası Tepe Güvenlik sonundaki "güvenlik" kelimesini zerre hak etmeyen bir firma. Hem hizmet veremeyip haksız kazanç sağlayıp müşterilerini riske atıyorlar. Hem kalitesiz elden düşme bozuk ürün kullanıyorlar. Hem de hala iptal talebi yapıldığında "taahhüt ücreti" vesaire diye müşteriye bilgi veriyorlar.

Busra Busra 2.187 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Tepe Güvenlik Temsilcisi22 Haziran

  Sayın Yetkili, Şikayet incelenmiş olup, ilgiliye gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Tepe Güvenlik A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Busra'nın Teşekkür Mesajı21 Haziran

  Merhaba, Tepe Güvenlik, şikayetimiz üzerine kısa zaman içinde yetkilileri yönlendirerek problemimizi çözdü. Bu süreçte, anlayışı ve çabalarıyla bize her konuda yardımcı olan Sevda Akderya Hanim'a özellikle çok teşekkür ederiz.

 • Busra21 Haziran

  Merhaba, Tepe Güvenlik, şikayetim üzerine kısa zamanda yetkili kişileri yönlendirerek sorunumu çözdü. Özellikle Sevda Akderya hanıma bu süreçteki anlayışı ve çabası için özellikle teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 • Tepe Güvenlik Temsilcisi18 Haziran

  Sayın Yetkili, Şikayet süreciniz incelenerek en kısa sürede sizin ile irtibat kurulacaktır. Saygılarımızla, Tepe Güvenlik A.Ş. Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler