21 Haziran
#12147828

Tepe Güvenlik Demontaj Bedeli Alıyor!

Yıllardır kullanmakta olduğum Tepe Güvenlik alarm ve izleme merkezi hizmetimi taahhüt süresi sonunda sonlandırmak istediğimde sistemimde emanet olarak bulunan sadece cep telefon modülünün demontajı için 200 TL'demontaj ücreti talep etmekte. Bunun etik olmadığı ve sözleşme sırasında şifaen (sözlü olarak yapılan bilgilendirmelerde) yapılan bilgilendirmelerde bahsedilmeyen bu ödeme sözleşme metninde yer aldığı gerekçesi ile hukuki zemine oturtulmuş durumda. Bunun kesinlikle etik olmadığı kanısındayım. Bunun ayrılma cezası olarak uygulandığını düşünüyorum.

Ener Ener 1.399 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ener'in Teşekkür Mesajı22 Haziran

    Her ne kadar üzücü bir süreç yaşamış olsak da gerek ofisimiz ziyaret eden teknisyen arkadaşım gerekse telefon ile görüştüğüm tüm çalışanlarınızın nezaketi ve çözüm odaklı yaklaşımları taktire şayan. Şikayet konusu olan ödemenin iptal edilmese bile en azından göstermiş olduğunuz iyi niyet ve yardımınıza teşekkür ederim. Saygılarımla.

  • Tepe Güvenlik Temsilcisi21 Haziran

    Sayın Yetkili, Şikayet süreciniz incelenerek en kısa sürede sizin ile irtibat kurulacaktır. Saygılarımızla, Tepe Güvenlik A.Ş. Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları