Tepe Güvenlik Sistem Şikayetleri

(252 şikayet)

Onur'un Teşekkür Mesajı

Konuyla alakalı süreç yönetimlerindeki profosyenellikten ötürü teşekkür ederim.
4 g

Batuhan'ın Teşekkür Mesajı

Tepe Güvenlik şirketi görevlisi Elif hanım sorunu takip ederek çözüleceğini bildirdi. Teşekkürler. Üyelik iptalinde herhangi ücret talep etmeyecekler.
Tepe Güvenlik

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

4 g

Mustafa'nın Teşekkür Mesajı

Bir saatten kısa sürede sorunumu çözen Ahmet Özer Bey'e çok teşekkür ediyorum. İlk defa bu kadar empati duygusu yüksek bir müşteri temsilcisi ile iletişime geçtim.
10 Ekim

Derya'nın Teşekkür Mesajı

Tepe Güvenlik firması sürecimle ilgili hızlı bir dönüş sağlamıştır. Yardımlarınız için teşekkürler
01 Ekim
Tepe Güvenlik

Tepe Güvenlik sistemlerini geçen sene kullanmaya başladık. 1 sene sonra taşınma işlemi olduğu ve yeni yer için gerek olmadığı gerekçesiyle kapattırmak istedik. Kapatma parası için bizden 1000 lira istendi.

27 Ağustos

Seda'nın Teşekkür Mesajı

Firma şikayetimiz olan durum ile ilgilenmiş olup Sevda Hanım sorunları çözmek adına her adımı atmıştır kendisine teşekkür ederim sorun çözülmüştür
16 Ağustos

Gülşah'ın Teşekkür Mesajı

Tepe Güvenlik şikayetimin üzerine Sevda hanım aradı ve telafi etmek istediklerini görüntülü başka sistem kuracaklarını söyledi ve bizi ikna etti bu akşam alarm değişecek umarım sorunsuz çalışır Sevda akderya hanım bu cihazdada sorun yaşarsak sorgusuz para iadesi sözünü verdi bizde sorun olmasını istemiyoruz inşallah bundan sonrası sorunsuz olur Tepe Güvenlik bizim sorunlu cihazımızı daha iyi bir makine ile değiştirecek bu davranışları hoşumuza gitti o yüzden Tepe güvenlikle bu akşamdan sonra umarım sorunsuz devam edeceğiz Tepe Güvenlik müşterisini memnun etmek için çabaladı bizde inandık inancımız boş çıkmaması ümidiyle inşallah teşekkürler.
27 Temmuz

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Tepe Güvenlik ekibine sorunun çözümüne yönelik ilgileri için teşekkürler
27 Temmuz

Gülşah'ın Teşekkür Mesajı

Merhaba Tepe Güvenlik şikayetimi görünce Tepe Güvenlik Yöneticisi Sevda akderya hanım aradı şikayetimi okumuş ve benim üzüldüğüme üzülmüş ve telafi etmek istediklerini söyledi daha sonra müsaitseniz ziyaretinize gelmek isterim deyince davet ettim. Çalişmış olduğum şirkete elinde bir özür çiçeği ile gelip beni mahcup etti hoş sohbet ettik ve benim tüm isteklerimi ve beklentilerimi not alıp hemen ilgilendi. Akşam bana uyan bir saatte Fuat bey geldi ve sistemi kontrol edip tekrar eğitim verdi. Tepe Güvenliğin bu yaklaşımından sonra anladım ki müşteri memnuniyeti çok önemliymiş. Hata yapılmaz değil önemli olan telafi edilebilmesi Tepe Güvenlik bu davranışı ile Eşimi ve Beni onore etti her zaman ucuzluktan yana değil kaliteden yana oldum ve Sevda akderya hanım sayesinde doğru secim yaptığımıza bikez daha inandık her şey için çok teşekkür ederim. Sevda akderya ve Fuat bey gibi kaliteli yöneticileri sayesinde Tepe Güvenlik kalitesini ispatlıyor. Sevgiler
23 Temmuz

Hatice'nin Teşekkür Mesajı

Tepe Güvenlik yetkililerinde sayın Sevda akderya hanım’ a konuya gösterdikleri ilgi için teşekkür ederimmm
18 Temmuz

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön