Tepe Güvenlik Şirket Şikayetleri

(65 şikayet)
Şikayet Konuları

Hande'nin Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkürler.
16 Temmuz HandeHande 283

Mete'nin Teşekkür Mesajı

Tepe Güvenlik Şirketi yetkililerinden Genel Müdürüne kadar ayrı ayrı teşekkür ederim. Sorunlarımı zamanında tespit edip hızlı bir şekilde mağduriyetimi giderdiler. Bu ülkede satış sonrası çıkabilecek sorunları hızlı ve en iyi şekilde halleden Tepe Güvenlik şirket grubuna sonsuz teşekkürler.
03 Temmuz MeteMete 1.246

Berkan'ın Teşekkür Mesajı

Süreç benim için olumlu bitmiştir. Benim sorunum bu ücreti ödememek değil 3 yetkiliyle görüşmeme rağmen tutum ve tavır beni üzmüştür ancak son olarak görüştüğüm müdür sevda akderya hanımefendiye davranışı ve sorun çözebilme kabiliyeti adına teşekkür ederim. Aboneliğimi iptal ettirip başka bir firmayla anlaşmayı düşünürken şu an bu kararımdan vazgeçmemi sağladı böyle büyük şirketlerin böyle iyi insanlarla çalışması büyük şans Ancak benimle o tavırla konuşan kişilerden hala özür bekliyorum sevda hanımın hiçbir suçu yokken defalarca özür dilemesi benim mahcup etmiştir.
12 Haziran BerkanBerkan 3.334

Selcuk'un Teşekkür Mesajı

Mağduriyetim kısa sürede giderilmiştir. Teşekkür ederim.
17 Mayıs SelcukSelcuk 1.555

Ezgi'nin Teşekkür Mesajı

Tepe güvenlikten Sevda Akderya Hanım ile görüştüm. Kendisi konuyla bizzat ilgilenerek, mağduriyetimi gidermek için gün boyu çabaladı. Kendisine buradan da teşekkürlerimi iletiyorum. Konuyla ilgili talep ettiğim şekilde çözümün yapılacağını bizzat belirtmiştir. Tekrar teşekkürler.
10 Nisan EzgiEzgi 1.826

Aralık ayında yurt dışına taşındık ve alarm cihazını söktürdük. O günden beri iptal için 15-20 defa aramamıza rağmen, iptal için 2500 lira gibi akıllara durgunluk veren bir rakam isteyen fırsatçı şirket kabul e…

22 Mart CumhurCumhur 2.217 1

Emre'nin Teşekkür Mesajı

Şikayet giderildi teşekkürler.
13 Şubat EmreEmre 2.751

Nevin'in Teşekkür Mesajı

Aboneliğimizin devamı ve sürecin yönetilmesi ile ilgili nezaketiniz ve çalışanlarınızın hassasiyeti için sonsuz teşekkürler. 24 saatten daha az sürede sorunu çözüme kavuşturduk. Kesinlikle ayrılmaz adresimizsiniz... Bu süreci çok iyi yöneten Sevda ve Nazan hanıma da sonsuz teşekkürler.
18 Ocak NevinNevin 2.301
1 2 3 4 5

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları